Ми вдячні нашим друзям

Задоволені клієнти – головна мета роботи нашої команди. Тож для кожного із співробітників незамінною винагородою стає вдячність клієнтів. Чому незамінною? Тому що вдячність – це та унікальна «валюта», яка посідає особливе місце серед решти мотивуючих чинників. Тож у відповідь на теплі слова від наших клієнтів ми також дякуємо їм від усього серця. Ми дуже цінуємо їхню довіру й робитимемо все можливе, аби зміцнювати та примножувати її. Створення в «Автомобільному Домі Україна» теплої душевної атмосфери для нас є так само важливим, як і дотримання високих стандартів зіркового бренда.

Василь КЛИМЧУК

медіа-експерт, YouTube-блогер

Ми чверть століття разом

Як давно я з «Автомобільним Домом Україна»? Рівно 25 років! Адже я був серед гостей, запрошених на відкриття цього салону. Тоді тут були репрезентовані моделі, які сьогодні стають окрасою антикварних виставок. Одну з них, Mercedes-Benz C180, я і придбав у 1994 році. І ось відтоді, протягом 25 років, я разом із зірковим брендом. Автомобілі змінювалися, але не виробник. Не уявляю свого життя без Mercedes-Benz, бо це надійність і це свобода: пройшов планове ТО, сів і поїхав туди, куди тобі потрібно!

Звісно, в «Автомобільному Домі Україна» я знаю всіх – і тих, хто вже пішов на відпочинок або ж на іншу роботу, і тих, хто працює нині, і техпрацівників, і керівників. Знаючи, до кого звертатися, завжди отримую необхідну пораду. Я дуже задоволений сервісом «Автомобільного Дому Україна» – були випадки, коли мені допомагали вирішувати надскладні проблеми. Люблю заходи, які організовують для клієнтів, – з автомобільними інструкторами ми стали справжніми друзями. Ціную асистанс, який надають за межами країни в разі потреби. Також маю відзначити вдалу цінову політику компанії – в Україні автомобілі продають за нижчою, ніж у Європі, ціною. Це свідчить про відмінну роботу дилера, який знаходить можливість домовитися з виробником про лояльні умови.

Тож радо вітаю «Автомобільний Дім Україна» з ювілеєм! І вітаю себе – бо вважаю, що мені дуже поталанило знайти чудових людей, які завжди демонстрували професійне ставлення до своєї роботи. Успіхів бізнесу – і міцного здоров’я усім, хто його розвиває!

Олег МАНДЗЮК

науковець, очільник Федерації кікбоксингу України ISKA

Радію партнерству Федерації кікбоксингу України та «Автомобільного Дому Україна»

Ювілей компанії – для мене чудова нагода поділитися враженнями від співпраці та від користування автомобілями Mercedes-Benz від імені всієї федерації.

Кікбоксинг – це той вид спорту, який потребує активності, наполегливості, швидкості, витривалості. Й усі ці характеристики, як на мене, збігаються з тими ознаками, які вирізняють автомобілі зіркового бренда. Ще їм властива елегантність і престижність… Ось над тим, щоб додати кікбоксингу останнього, і працює наша організація. І, схоже, нам це вдається – Україні є чим пишатися. У 2018 році на світовому чемпіонаті українська команда стала переможцем; у 2019-му посіла ІІ місце, що також є непоганим результатом. Для того, щоб досягати високої мети, потрібно повсякчас дотримуватися девізу федерації: поєднувати силу тіла, силу розуму й силу духу. І в цій троїчності мені також вбачається певна паралель із Mercedes-Benz, зокрема з логотипом – трипроменевою зіркою.

Під час змагань наші спортсмени користуються автомобілями Mercedes-Benz, отримуючи впевненість. Вони відчувають комфортність автомобілів – і компетентність людей, які продають і обслуговують ці транспортні засоби. Команда «Автомобільного Дому Україна» вміє побудувати правильні, чесні взаємини. Й мені особисто дуже імпонує те, наскільки уважно співробітники вміють чути своїх клієнтів – вони завжди дають об’єктивну оцінку ситуації, озвучують перелік можливих рішень, пропонують альтернативу – і підказують саме той варіант, який найбільшою мірою відповідає можливостям і потребам клієнта.

Вітаючи колектив, хочу зазначити: в «Автомобільному Домі Україна» працюють люди, які вміють тримати марку! Ми цінуємо наших друзів, любимо їх і поважаємо, залишаємося їхніми клієнтами та відданими шанувальниками Mercedes-Benz.

ЮРІЙ КУЛИК

фінансист

В «Автомобільному Домі Україна» особлива аура

Моє знайомство з Компанією відбулося понад рік тому. Перед купівлею автомобіля я ретельно вивчав ринок, з’ясовував, що, де й почому, побував у кількох автосалонах, а потім завітав на Столичне шосе, 90 – і більше нікуди не поїхав. Бо відчув тут якусь особливу ауру, таку, неначе перебуваєш удома. Та й консультант з продажів відразу підкупив мене впевненістю та професіоналізмом – свій новий Mercedes-Benz GLE я обрав буквально за 10 хвилин! І це при тому, що був доволі прискіпливий до комплектації, формуючи її «під себе».

З часом я переконався у тому, що можливості автомобіля і якість його обслуговування в «Автомобільному Домі Україна» перевершують очікування. Вперше завітав до сервісного центру перед великою подорожжю Європою – про всяк випадок. І в цій поїздці, до речі, довелося переконатися, що автомобіль справляється на «відмінно» навіть у непростих умовах. Подорож, під час якої ми сім’єю здолали понад 4 000 кілометрів, була дуже комфортною.

У сучасному світі найголовнішою є орієнтованість на клієнта – і «Автомобільному Дому Україна» це вдається. Тож хотілося б побажати подальшого підвищення рівня сервісу – як кажуть, удосконаленню немає меж. Також хотілося б, щоб зусилля людей, які створюють Компанії бездоганну репутацію, отримали гідну оцінку й визнання.

Тамара АРЕВШАТЯН

З вами все чітко, вчасно, акуратно!

Я стала клієнтом «Автомобільного Дому Україна» рік тому – хоча мій чоловік користується послугами спеціалістів Компанії значно довше. Моє більш близьке знайомство з ними було дуже приємним!
Хоч би з якого питання я зверталася, завжди відчувається, що я маю справу зі справжніми професіоналами.

Професіоналізм проявляється і в ненав’язливості обслуговування, і в тому, наскільки точно та доступно фахівці «Автомобільного Дому Україна» вміють донести інформацію про ті чи інші високотехнологічні нюанси. Обираючи новий автомобіль, про деякі з його можливостей іще не маєш уявлення, тож дуже добре, коли є люди, котрі можуть допомогти роз’ясненням і порадою. Найприємніші враження в мене залишаються і від сервісу «Автомобільного Дому Україна» – все чітко, вчасно, акуратно. Вітаючи компанію з ювілеєм, я і вся наша родина, яка належить до поціновувачів бренда Mercedes-Benz, хочемо побажати підприємству процвітання. А ще – драйвового настрою, такого самого, який клієнти «Автомобільного Дому Україна» можуть відчути під час організовуваних компанією AMG-турів!