Стиль життя

Чарівний помах палички

Амбасадора Mercedes-Benz Алондру де ла Парра, американсько-мексиканську диригентку, з якою працюють найкращі оркестри світу, вирізняє серед колег надзвичайна емоційність: кожен її рух зачаровує і змушує переживати музику ще глибше, ніж це здавалося можливим.
Коли мені було років 13–14, я вже хотіла стати диригентом. І я думала: а як же ним стану? Адже я зовсім не схожа на диригента. Вважається, що типовий диригент – це дуже старий сивий німець…

Те, що в мене є, – це музика,
й вона ніколи не покине мене.

Взаємодіяти з Mercedes-Benz EQC можна, торкаючись тачскрину, – це ідеальний варіант для диригента. Особливий бонус: системою можна керувати інтуїтивно, й вона здатна навчатися завдяки штучному інтелекту.

Значна частина диригування – це здатність до мультизадачності. Сконцентруватися під час поїздки на концерт допомагає встановлена у моєму Mercedes-Benz новітня система MBUX.

Мій Mercedes-Benz EQC переконує мене в якості, безпеці та комфорті. Це ідеальний транспорт для поїздок між концертними залами та місцями, пов’язаними з приватним життям.

Інноваційна розробка дає змогу MBUX передбачати, чого користувач забажає в майбутньому. Якщо ти налаштовуєш радіо на хвилю класичної музики в певний час, тобі буде підказано саме цю пропозицію.

Я просто хочу робити музику з людьми, які хочуть цього так само сильно, як і я.

У Mercedes-Benz MBUX відображує на екрані моє улюблене місце, куди можна вирушити, щоб відволіктися на хвилину від неспокійного повсякденного життя.

Я жінка, я мексиканка,

але не тільки це формує мою особистість. Усе набагато складніше, ніж прості визначення.