Стати лідером – просто

2019 рік минув, а отже – час підбивати підсумки. «Автомобільний Дім Україна» традиційно визначив найкращих співробітників Компанії, котрі протягом року сумлінно та якісно виконували свої професійні обов’язки.

Оксана ПЛІСКА

начальник відділу продажу

«Принципи, якими керуюся в роботі, – розуміння дійсності, віра в силу та професіоналізм своєї команди й позитивне налаштування»

Як приємно, коли наші покупці кажуть: «У вас такі чудові продавці!» Почувши це, я, безумовно, погоджуюсь: «У нас приємне місце і для покупок, і для роботи!» У 2019-му ми збільшили нашу частку продажів серед офіційних дилерів Mercedes-Benz в Україні й на ринку Київського регіону, показали позитивну динаміку продажів при загальному падінні ринку в преміум-сегменті. Такого результату можна досягти тільки завдяки добре організованій і злагодженій командній роботі. Ми прагнемо, щоб кожен співробітник чітко розумів і виконував свої завдання, відстежуємо наш рух уперед, вибудовуємо процеси. А ще – живемо в реальному світі. У фільмі «Матриця» Нео обирає червону таблетку, яка відкриває йому світ суворої реальності. Синя таблетка – світ ілюзій, тепла й комфорту. Вибір успішного керівника – завжди червона таблетка та повне розуміння реальної картини. Розуміння дійсності, віра в силу та професіоналізм своєї команди, позитивний настрій – основні принципи, якими я керуюся у своїй роботі. Бути найкращим керівником дуже приємно, і я пишаюся цим. А ще я щиро пишаюся нашою командою! Хочу подякувати нашому професійному колективу відділу продажів, відділу диспозиції, відділу передпродажної підготовки за чудову та злагоджену роботу, орієнтовану на результат. Дякую за вашу працю, командо!

Володимир КИРИЙЧУК

слюсар з ремонту ходової частини автомобілів

«Багаторічний досвід і саморозвиток – наше все»

За більш як 11 років роботи в Компанії я вже не вперше опиняюся в команді лідерів за підсумками року. Це означає, що роблю все правильно! Зростати професійно й досягати успіху в кар’єрі не складно, якщо робота справді подобається. Також відчутно допомагає багаторічний досвід співпраці в команді справжніх професіоналів Компанії «Автомобільний Дім Україна». В моїй роботі вкрай важливо відстежувати всі новації та тримати руку на пульсі, адже щороку виходять нові моделі автомобілів, оснащені найсучаснішими комплектуючими. Тож потрібно намагатися оперативно та детально їх вивчати, а також постійно практикуватися. Окрім, власне, здійснення ремонту автотранспорту, вже тривалий час я навчаю молодих фахівців, новачків, котрі приходять у Компанію. Досвід наставника для мене є не менш важливим. Приємно, що тебе цінують, дослухаються до твоєї думки та довіряють навчати інших.
Бути успішним, професійно зростати – означає постійно саморозвиватися та вдосконалюватися, ставити перед собою нові амбітні цілі та прагнути їх досягти за будь-яких обставин.

Наталія ГОЛОВЧУК

консультант з продажу автомобілів

«Враховувати побажання клієнта та бути наполегливим –
ще одне правило успіху в кар’єрі»

Безмежно радію, що вкотре мені вдається бути серед лідерів. Мій основний чинник успіху в роботі з клієнтами – щирість і довіра. Протягом 10 років співпраці з «Автомобільним Домом Україна» я навчилася знаходити підхід до кожного клієнта та розуміти його з півслова. Приємно усвідомлювати, що мені довіряють і дослухаються до порад. Вважаю, щоб стати ТОП-фахівцем, варто бути готовим утілювати, здавалося б, нездійсненні бажання клієнтів. У 2019 році мала кількох клієнтів, котрі хотіли придбати автомобіль в унікальному кольорі, який, на жаль, був недоступний для обраної моделі. Кілька місяців я активно листувалася з виробником, шукала шляхи вирішення проблеми – й таки змогла досягти бажаного. Тоді я раділа так само, як мій клієнт новенькому автомобілю, наче він став моїм! Були навіть сльози радості. Дуже люблю такі моменти, коли вдається зробити більше, ніж планувалося. Це якісь космічні відчуття.

Завжди враховувати побажання клієнта та бути наполегливим – ще одне правило успіху в кар’єрі. Окрім цього, якщо робота справді приносить задоволення, тоді постійно ростеш професійно, почуваєшся щасливим щодня.

Ігор ТОПІХА

керівник ІТ-відділу

«Важливо бути відкритим до нових знань і знаходити спільну мову з колегами»

У Компанії «Автомобільний Дім Україна» працюю близько 10 років. Звісно, приємно опинитися серед найкращих, проте не вважаю, що це особисто моє досягнення. Насправді в роботі я не націлююся на конкретний персональний результат, натомість ми плідно працюємо в команді, ставимо перед собою пріоритетні завдання і прагнемо досягати вершин разом. Шлях до успіху доволі простий: чітко прописувати план дій, намагатися виконати його якісно та в зазначені терміни. Проте треба бути готовим до непередбачуваних ситуацій, різних життєвих чинників, які можуть вплинути на загальний результат у роботі. Якщо так стається, необхідно вміти оперативно реагувати на складнощі, вносити деякі зміни в плани, коригувати дії команди та зрештою виходити зі складних ситуацій переможцями.

Не менш важливо в будь-якій роботі бути відкритим до нових знань, комунікабельним, готовим до непередбачуваних моментів і вміти їх достойно долати разом із колективом. Тоді успіх у роботі та загалом у житті забезпечений.